PRACOWNICY SZKOŁY
SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ w roku szkolnym 2016/2017
  1. Adamczewski Robert - język angielski
  2. Adamiak Barbara - matematyka
  3. Augustyniak Anna - wos, wychowanie do życia w rodzinie
  4. Bartczak Dorota - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  5. Barut Jolanta - bibliotekarz
  6. Borkowska Dorota - język angielski
  7. Cichosz Dorota - pedagog, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający
  8. Ciechańska Małgorzata - muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
  9. Czerkiewicz Judyta - psycholog, zajęcia rewalidacyjne
  10. Doniak Małgorzata - język angielski
  11. Dybowski Bożysław - matematyka
  12. Fisiak Przemysław - historia
  13. Fremel Anna - wychowanie fizyczne
  14. Gaca Elżbieta - fizyka
  15. Gębicka Aleksandra - matematyka
  16. Gębicka Teresa - chemia, informatyka, matematyka
  17. Graczyk Iwona - język polski
  18. Grotek Bogdan - wychowanie fizyczne
  19. Jurek Bartłomiej - wychowanie fizyczne
  20. Kaczmarska Aneta - matematyka
  21. Kodłubańska Jolanta - fizyka
  22. Kosiorek Łukasz - wychowanie fizyczne
  23. Krasnodębska Katarzyna - zajęcia techniczne, plastyka, informatyka
  24. Kubera Marlena - język polski
  25. Kubiak Jolanta - religia, doradztwo zawodowe
  26. Lipski Piotr - wychowanie fizyczne
  27. Łodwig-Lisowska Magdalena - język francuski
  28. Michałowicz Bożena - język angielski
  29. Nowacka Renata - język angielski
  30. Olczyk Beata - język francuski
  31. Orzechowski Jakub - religia
  32. Pasicka-Świątczak Hanna - bibliotekarz, doradztwo zawodowe
  33. Pawlak Żanetta - matematyka
  34. Skirtun Anna - język polski
  35. Sobczyk Beata - chemia
  36. Surma Artur - religia
  37. Stodołkiewicz Bożenna - geografia
  38. Szczepaniak Aneta - język polski, etyka
  39. Szpruch Elżbieta - historia
  40. Urbaniak Robert - historia
  41. Tabaszewska Elwira - geografia
  42. Wasiak Anna - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  43. Wojciechowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  44. Zapart - Pawlak Agnieszka - język francuski
  45. Zieliński Tomasz - biologia, informatyka
  46. Ziomek-Sobór Katarzyna - język angielski
  47. Życiński Jakub - wychowanie fizyczne

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

  1. Brzozowska Danuta - pomoc kuchenna
  2. Cieślak Bożena - kierownik gospodarczy
  3. Cywiński Edward - pracownik gospodarczy
  4. Karasińska Mariola - intendentka
  5. Kędzierawska Małgorzata - główny księgowy
  6. Michalska Anna - sprzątaczka
  7. Ratajczyk Dorota  - pomoc kuchenna
  8. Rogut Barbara - sprzątaczka
  9. Siek Jolanta - kucharka
  10. Stachów Aneta - sprzątaczka
  11. Świerczyński Andrzej - konserwator
  12. Tarczyńska Dorota - sprzątaczka
  13. Wójcik Marianna - woźna
  14. Wachulec Dorota - sprzątaczka
  15. Zawieja Monika - samodzielny referent

Ilość odsłon: 1953
Dokument wytworzył(a): Teresa Gębicka
Wprowadził(a): Teresa Gębicka
Data publikacji: 2015-03-15 17:21
Ostatnia zmiana: 2016-11-05 06:25
Zakres ostatniej zmiany: Aktualizacja

Rejestr zmian - (7)
Data: 2016-11-05 06:25Wprowadził(a): Teresa GębickaOpis zmian: Aktualizacja
Data: 2015-11-21 06:23Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja
Data: 2015-10-02 13:27Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja danych
Data: 2015-04-07 20:13Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja
Data: 2015-03-23 10:03Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja
Data: 2015-03-15 17:36Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja
Data: 2015-03-15 17:34Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: aktualizacja danych
Data: 2015-03-15 17:21Wprowadził(a): Bożysław DybowskiOpis zmian: uaktualnienie zasobów
separator